У Черкасах розгорівся скандал через збір коштів батьками однієї групи місцевого дитсадка на подарунок вихователю до 8 березня. Переписку із особистого чата батьків вихованців цього дошкільного закладу на своїй сторінці у Фейсбук оприлюднив директор департаменту освіти і гуманітарної політики Сергій Воронов, інформує “Про Все“.

До свята весни батьки вихованців одного із черкаських садочків вирішили збирати по 400 гривень (плюс квіти) на подарунок для виховательки. Дехто з батьків виступив проти збору такої суми і поскаржився на такий факт Сергієві Воронову.

Головний освітянин міста відреагував на таке повідомлення публічним зверненням у соцмережі. Він зауважив, що батьки, які хочуть віддячити вихователеві, повинні робити це поза навчальним закладом. Це варто робити, щоб не провокувати педагогів на неоднакове ставлення до дітей. Адже одні батьки можуть здавати гроші на подарунки, інші ж – не мають такої фінансової можливості.

– Ми скидаємося по 50 грн. І цього вистачає і на звичайні потреби класу, і всі свята . Діти не обділені увагою, – зазначила Світлана. Натомість черкащанка Марина Гіл запевняє, що вона свого часу змінила школу, адже не дозволила матері здавати кошти на золотий ланцюжок вчительці.

Сергій Воронов вважає, що проблема таких подяк у тому, що не всі батьки можуть здавати стільки коштів, а тоді може відрізнятися ставлення виховательки до дітей. Особливо до тих, чиї батьки не беруть участь у такому привітанні. Водночас головний освітянин сподівається, що попри це черкаські педагоги ставитимуться до всіх однаково.

– Черкащани можуть звертатися до мене і розповідати про всі подібні випадки за телефоном, або в соцмережах. Після того допису я отримав близько 80- ти смс, ввечері буду працювати за кожним повідомленням. Не можна йти в пологовий і давати 3-5 тисяч гривень, потім іти в садочок і постійно здавати кошти, потім те саме в школі, лікарні тощо. Ми самі породжуємо корупцію і сприяємо нерівному ставленню виховательок до дітей. Це неправильно, особливо, коли багато батьків із цим не погоджується і хочуть надалі платити. Якщо хочуть, то можуть це робити, але за межами навчального закладу, – зазначив Воронов.

Від Author 2

Коментарі закриті.