Члени виконавчого комітету Черкаської міської ради затвердили перелік об’єктів, видів суспільно-корисних оплачуваних робіт та підприємств м. Черкаси для осіб, на яких судом накладене адміністративне стягнення у виді суспільно-корисних робіт. Про це повідомляє “Діловий регіон“.

– Це, зокрема, боржники зі сплати аліментів. Кошти, зароблені на таких роботах будуть направлені на погашення суми заборгованості, – зауважила під час розгляду цього питання заступник міського голоси Людмила Бордунос.

Для міста це – теж користь, оскільки такі особи будуть задіяні на тих напрямках роботи, де саме бракує працівників. Це, наприклад, прибудинкові території та об’єкти вулично-дорожньої мережі (тротуари, алеї, зупинки громадського транспорту). Додаткові робочі руки потрібні і для прибирання територій парків, скверів, площ, спортивних та дитячих майданчиків, кладовищ, зон відпочинку та туризму, пляжів тощо.

В ухваленому рішенні керівникам визначених комунальних підприємств, де працюватимуть адміністративні порушники, доручено забезпечити контроль за виконанням зазначених робіт.

А також – своєчасно повідомляти Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, Соснівський районний відділ філії державної установи «Центр пробації» в Черкаській області, Придніпровський районний відділ філії державної установи «Центр пробації» в Черкаській області про ухилення особами, на яких накладено адміністративне стягнення у виді суспільно-корисних оплачуваних робіт, від їх виконання.

Від Author 2

Коментарі закриті.