У Черкасах проведуть публічні консультації щодо ефективного використання ресурсів кінотеатру “Україна”. Обговорення відбудеться 25 лютого об 11:00 в фойє комунального підприємства кінотеатр “Україна” (м.Черкаси, вул. Смілянська, 21). За півгодини до заходу, о 10-30, охочі можуть взяти участь в екскурсії кінотеатром.

Наразі кінотеатр “Україна” використовують неефективно. Зокрема відсутні власні цифрові проектори, необхідні для показу сучасних фільмів, а кошти, які  отримали від продажу квитків спрямовують на покриття зарплат, комунальних послуг, витрат на утримання та ремонт будівлі. Крім цього,  частину площ кінотеатру здають в оренду для комерційних магазинів.

Представники громадської організації “Центр UA” спільно з місцевою владою, представниками бізнесу, громадськими організаціями, мешканцями міста та журналістами обговорять концепцію розвитку і функціонування закладу, як культурного центру та громадського простору.

Питання публічної консультації:

– Як зробити кінотеатр сучасним і доступним?

– Яким чином вплинути на ефективність використання площ комунального закладу і водночас залишити їх для культурного громадського простору?

– Як популяризувати діяльність закладу серед жителів міста?

– У чиїй власності має залишитися кінотеатр?

Учасники обговорення:

– Сергій Воронов, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

– Валентина Слуцька, директор КП «Кінотеатр «Україна»

– Анастасія Івченко, менеджер міських проектів ГО “Промолодь”

– Сергій Пасічник, модератор, представник ГО “Центр UA” в Черкаській області.

За додатковою інформацією звертайтеся до Сергія Пасічника — 066 217 24 55.

Від Author 2

Коментарі закриті.