Моніторинг показників заробітної плати жителів Черкащини свідчить про позитивну динаміку росту як номінальної зарплатні, так і зменшення кількості працівників, що одержали нижчу законодавчо встановленого мінімального розміру заробітну плату. Про це сказав заступник директора Департаменту соціального захисту населення ОДА Олег Шимчук на колегії Департаменту. Вона відбулась за участі голови облдержадміністрації Олександра Вельбівця, директора Департаменту Руслана Чикала та ін., інформує Черкаська ОДА. 

– Кількість громадян, які торік отримали нижчу за встановлену заробітну плату,  зменшилась на 48,1%, а це – 4,3 тис. осіб, – зауважив Олег Шимчук. – При цьому середньомісячна заробітна плата в області за 2018 року зросла, порівняно з 2017-им, на 23,8 відсотка і становила 7 478 грн. Водночас заборгованість з її виплати зменшено на 52,4 млн грн.

Варто зауважити, що за період минулого року зменшилась кількість родин, які скористалися соціальною допомогою від держави на 16 %, а сума нарахованої допомоги знизилась більш ніж на 1 млрд грн і становить понад 3,8 млрд грн.

Від Author 2

Коментарі закриті.