Протягом тижня в Дубіївській амбулаторії практики сімейної медицини було людно. Мабуть, як ніколи. Тут  з 18 лютого в межах акції «З ТУРБОТОЮ ПРО ВАШЕ ЗДОРОВ’Я безкоштовно проводили прийом досвідчені  лікарі – кардіологи з обласного центру Станіслав Пустовойченко та Вікторія Микитчук, інформує “Про Все“.

Про приїзд фахівців дубіївців сповістили заздалегідь, розмістивши відповідні оголошення у найбільш людних місцях. Було проведено й попередній запис із чітким визначенням часу для пацієнтів. Таким чином, люди не томилися у чергах і не створювали і собі, і лікарям зайвих незручностей.

– Дуже гарна ініціатива, люди задоволені,- розповідає завідувач амбулаторії Анатолій Вилиш. – А фахівці – просто чудові. Хоча Дубіївка й недалеко від обласного центру, та не в кожного хворого вистачає часу та коштів їхати до Черкас. Тож роками й носили в собі задавнені хвороби. Адже до нас не часто приїздять фахівці вузької спеціалізації.

За тиждень на прийомі  у кардіологів побувало понад 200 пацієнтів. Принаймні розчарованих немає.

– Лікарі дуже уважні, чуйні, – кажуть люди, з якими вдалося поспілкуватися в приміщенні амбулаторії. – І гарно обстежують, і дають цінні поради, і словом підтримують.

Станіслав Пустовойченко каже, що вже не вперше бере участь у таких виїзних прийомах.

– У багатьох пацієнтів, яких оглянув, є задавнені хвороби, на які вони не звертали уваги роками. То не вистачає часу, то грошей, аби  їхати до Черкас. Розумію цю ситуацію, тож намагався знаходити найоптимальніше вирішення проблем, з урахуванням і фізичного стану, і фінансових можливостей.

Від Author 2

Коментарі закриті.