Вже цієї весни у будівлі колишнього кінотеатру “Комсомолець” у місті Умань запрацює новий сучасний кінотеатр на три зали. Про це повідомляє сайт 04744.info.

Тут можна буде переглядати останні світові прем’єри та фільми, які користуються популярністю. Назва поки є комерційною таємницею. Вартість квитків становитиме від 50 до 150 гривень.

Реконструкція кінотеатру “Комсомолець” розпочалася у липні 2018 року. Інвестором виступив уманський підприємець. Загальна вартість реконструкції ― 16 мільйонів гривень. Інвестор зобов’язався зберегти цільове призначення будівлі. Вже відбулося часткове перепланування приміщень та демонтаж застарілого декоративного оздоблення.

Також було демонтовано крісла, які знаходилися у кінотеатрі понад 60 років. Наразі відбувається технічне переоснащення та переобладнання самих залів.

Один із трьох залів розташують на другому поверсі кінотеатру. На першому поверсі буде ще два зали. У будівлі планують розмістити кафе та зал очікування. Також у будівлі облаштують вбиральню та гардероб, розрахований на максимальну кількість відвідувачів.

У кінотеатрі встановлять систему опалення, яка дозволяє швидко нагрівати зал до 25-30 градусів. Вентиляція також буде сучасною. У будівлі передбачена пожежна сигналізація, кімната матері та дитини, а також місця та туалет для осіб з інвалідністю.

Один із залів буде розрахований на 136 місць (+2 місця для інвалідів). Менший зал вміщатиме 54 глядачі. VIP-зал розраховано на 50 місць з покращеним комфортом.

Довідково: кінотеатр “Комсомолець” був відкритий у 1935 році. Тоді він функціонував як дитячий звуковий кінотеатр. У 1965 році відбулося відкриття нового сучасного приміщення кінотеатру “Комсомолець” на 400 місць. Останній кіносеанс у приміщенні “Комсомольця” відбувся 30 жовтня 2015 року. Кінотеатр закрили через відсутність опалення та застарілу апаратуру, яка демонструвала фільми лише на плівкових носіях. Окрім показів фільмів за всю історію кінотеатру там відбувалися також виставки, семінари, презентації та концерти.

Від Author 2

Коментарі закриті.