У Черкасах відбулася зустріч з народною депутаткою України, головою підкомітету з питань розвитку туризму, курортів та рекреаційної діяльності Анною Романовою.
До круглого столу долучилися експерти та представники туристичної сфери.

Можливі методи зацікавлення туриста, спрощення оподаткування для бізнесу, налагодження співпраці між представниками туристичної сфери і владою та промоція – тема заходу.

Посадовиця переконана, що гальмують розвиток туризму податки. Так, для прикладу, Черкаси ухвалили максимальні ставки для туризму: для внутрішнього – 0.5%, для в’їзного  – 5% від розміру мінімальної заробітної плати.

За її словами, це призводить до збільшення вартості туристичних послуг, заганяння у тінь малого бізнесу тощо.

– У результаті 80% вартості поселення в готель, наприклад, у такому випадку складають податки  та збори. Тому мені дивно чути, коли хтось «за» підвищення податків, – каже голова профільного підкомітету. – Туреччина лише нещодавно ввела збір на безпеку. Ніхто не знає, що з 80-их років ця країна знімала всі податки з підприємців. Лише через 40 років, коли вона стала туристичним центром, дозволила собі введення якихось податків. Це звичайно децентралізація, але Черкасам треба з цим щось робити, – говорить вона.

Учасників круглого столу цікавило питання надання Черкасам статусу міста-курорту. Та навіть статус не подарує туристичних потоків місту, зазсловами депутатки. Треба подумати, у чому Черкаси можуть конкурувати з іншими містами і що людей може зацікавити.


Учасники зауважили, що місто має унікальну берегову лінію та сосновий бір. Дійшли до рішення, що це треба використовувати в рекреаційному оздоровчому туризмі. Адже середній та вищий класи цікавляться не функцією “все включено”, а можливістю поєднати відпочинок з оздоровленням.

У результаті дійшли висновку, що для створення Стратегії Черкас у напрямку туризму треба провести соціологічне й маркетингове дослідження. І на цій основі напрацьовувати основні положення. До цього процесу треба залучати всі середовища: влади, науковців, бізнес тощо.

Від Author 2

Коментарі закриті.