У Черкасах підприємство, що фігурує у кримінальному провадженні, займається ремонтом ділянки вулиці Симиренківської. Вартість капремонту протяжністю 850 метрів на сьогодні сягає 12,9 мільйона гривень.

Ще влітку минулого року за результатами тендеру департамент ЖКК уклав договір зі ТОВ “Грін Таун 2016” на капітальний ремонт ділянки вулиці Симиренківської від Чигиринської до Гетьмана Сагайдачного. Вартість робіт – 9,3 мільйона гривень.

 

Згідно з тендерною документацією, підрядник зобов’язаний виконати демонтажні роботи (фрезерування, розбирання бордюрів), улаштувати асфальтове покриття вулиці, з’їздів, примикань, зупинок громадського транспорту, стоянок для автомобілів, облаштувати тротуари та технічні смуги.

Роботи мають бути виконаними до кінця цього року.

Від початку було передбачено фінансування в обсязі 7,29 мільйона гривень на 2018 рік й 2 мільйони на 2019-й. Проте в листопаді додатковою угодою співвідношення фінансування було змінено: 5,12 млн грн – на 2018 рік та 4,18 – на 2019-й, пише  18000.com.ua.

Як зазначає видання, в договір підрядник заклав використання півтори тисячі тонн асфальту вартістю 2,88 тис. грн/тонна.

У кінці минулого року замовник уклав із підрядником додаткову угоду ще на 3,62 мільйони гривень. Таким чином вартість робіт на вулиці Симиренківській виросла до 12,9 млн гривень.

Зазначимо, що загальна протяжність ділянки вулиці, де здійснюється капремонт, всього 850 метрів.

Товариство “Грінт Таун 2016” має статутний капітал у півтори тисячі гривень. Воно зареєстроване у 2016 році і прописане у квартирі свого єдиного бенефіціара Василя Колесниченка.

Колесниченко також є керівником відомого місцевого підрядника ТОВ Лимож, який у 2016 та 2017 роках виконував поточний ремонт міських доріг, освоївши більше 20 мільйонів гривень.  Із 2017 року це товариство не бере участі в тендерах. Василь Колесниченко є керівником ТОВ “Черкасишляхбуд-Плюс“, що також брав участь у міських закупівлях. Окрім того, “Лимож” має спільний номер телефону із ще одним відомим підрядником – ТОВ “Колтех-транс”, власником якого є Сергій Васильович Колесниченко.

Всі зазначені підприємства фігурують у кримінальному провадженні, яке розслідує Черкаська місцева прокуратура. Згідно з матеріалами слідства, зазначені товариства входять до фінансово-промислової групи із привласнення бюджетних коштів у Черкасах. За підрахунками слідчих, внаслідок схеми освоєно близько 30 мільйонів гривень, з яких привласнено державних коштів в сумі більше 5 млн грн.

Від Author 2

Коментарі закриті.