Департамент ЖКК оголосив тендер на поточний ремонт міських доріг. Очікувана вартість закупівлі становить рекордні для міста 50 мільйонів гривень.

Інформація про це розміщена на порталі Dozorro.

Закупівлю порівно розбито на два лоти по 25 мільйонів. Аукціони по обох відбудуться 16 квітня цього року, інформує 18000.com.ua.

Роботи будуть проводитися із квітня і до кінця року. Підрядник дає 3 роки гарантії на свою роботу. Згідно з документацією, підрядник виконає холодне фрезерування глибиною 8 см (площа 10 тисяч метрів квадратних) та 4 см (загалом 0,1 квадратних кілометрів площі).

Для облаштування ділянок дороги закладено використання 14,25 тисяч тонн дрібнозернистої асфальтної суміші (тип Б, марка 1) та 50 тонн бітуму.

Артур Чемирис, активіст Dozorro-спільноти:

«Ця закупівля містить величезну кількість корупційних ризиків. Зокрема, замовником в очікуваній вартості було визначено чи не рекордну вартість асфальту в Україні – орієнтовно у 3 тисячі гривень за тонну. Особливості проведення так званих “європейських” торгів дозволяють побачити учасників аукціону до моменту його проведення, що підвищує ймовірність “домовленості” між потенційними конкурентами. Велика маржа, а також одразу два ідентичних лоти, на наш погляд, максимально спрощують хід перемовин – вистачить має усім зацікавленим», – говорить він.

Від Author 2

Коментарі закриті.