Як інформують у міськраді Черкас, ярмарок на площі 700-річчя в районі вулиці Добровольського та бульвару Шевченка площею до 100 кв. м (щоденно) діятиме щоденно до 1 травня цього року. Відповідний проект після тривалих дискусій підтримав виконавчий комітет Черкаської міської ради.

Таке компромісне рішення було ухвалено лише за умови приведення у відповідність до належних санітарно-побутових норм території ярмарку. А саме: необхідно встановити відповідні торгівельні ятки з винятково сільськогосподарським крамом, якого не повинно бути на тротуарах, обабіч дороги. Також має бути санвузол з водою.

Відповідне доручення дав керівнику КП «Черкаські ринки» міський голова Анатолій Бондаренко.

– Наше завдання, як міської влади, зробити все для створення належних умов для такої торгівлі. Оскільки, зрозуміло, що сільськогосподарські ярмарки користуються попитом містян, бо це – натуральні продукти, вирощені та вироблені в домашніх умовах. Тим паче – дешевші та подекуди – смачніші від магазинних. Але переконаний, що така торгівля має здійснюватись винятково в облаштованих місцях із суворим санітарним контролем. А не перетворюватись у стихійну, як це було донині, – зауважив міський голова.

Від Author 2

Коментарі закриті.