За умови, якщо бренд “Roshen” з’явиться у назві Черкаського зоологічного парку, усе фінансування щодо реконструкції зоопарку повністю візьме на себе президент корпорації. Про це виданню “ВиЧЕрпно” повідомив директор Черкаського міського зоологічного парку Євгеній Ван, інформує Діловий Регіон.

– Якщо брати до уваги ті зобов’язання, які надає корпорація “Roshen”, то вони залишаються в повному обсязі. Я маю на увазі будівництво нового комплексу та нової експозиції для копитних тварин. Будівництво триває на активній стадії, незважаючи на зиму. У нас фактично забетонували всі підпорні стінки, опори під мости, які будуть там. Ми хочемо, щоб зоопарк розвивався і надалі. Якщо бренд “Roshen” з’явиться у назві Черкаського зоологічного парку, то президент корпорації візьме на себе повністю все фінансування, що стосується реконструкції зоопарку. Якщо міська рада прийме таке рішення, то у нас буде можливість зробити зоопарк найкращим не тільки в Україні, — зазначив Євгеній Ван.

Також директор Черкаського зоологічного парку повідомив, що будівельні роботи буде завершено у серпні.

Нагадаємо, що черкащани не з’явилися на громадські слухання щодо перейменування зоопарку.

Громадські слухання так і не вдалося оголосити, оскільки на них прийшли тільки 30 осіб, та й то переважно працівники Черкаської міської ради.

У свою чергу представник корпорації «Roshen» Ірина Пономаренко зазначила, що проект вартістю 50 мільйонів гривень буде завершений в будь-якому разі.

Зазначимо, що у проект, який почався з 2016 року, мова йде про експозицію «Земля ведмедів і вовків», вже було вкладено 26 мільйонів гривень.

Від Author 2

Коментарі закриті.