Скарга на недоцільність проектів Громадського бюджету з’явилася на сайті Черкаської міської ради. За словами черкасця, ні плитка, ні парки, ні дороги не приносять коштів. Але є альтернатива, яка є корисною для бюджету та довкілля, це побудова сонячних станцій:

— Але існує реальний вихід – є сонце, наразі тариф встановлений обленерго близько 90грн і тенденція росту цього тарифу на вересень місяць не втішна,і власне ціни на цей тариф обленерго не може коригувати, але є в нас чинний зелений тариф, згідно якого ціна за становить 0.18euro- 5,40 коп,на 2020-204-0.16 euro, вартість встановлення вже готової наявної мережевої сонячноїелектростанції 10квт -210000грн,така станція може виробляти близько 1100квт/години на березень місяць,при умові спрямування коштів на побудову геліосистем.

Це зможе надати хоч якусь перспективу розвитку нашого місту. Прошу наших енергетиків не лампочки міняти,а зайнятися реальними справами,в перспективі можливо збудувати напроти соборної площі, автономну станцію потужністю 330квт/год,і тоді бюджет запрацює на громадян, і все у всіх буде добре, можно пару років потерпіти без парків та доріг, замість пам’ятника буде встановлений лічильник, і кожний громадянин Черкас буде бачити скільки коштів він заробляє, і маршрутки поїдуть, якщо взяти і підрахувати скільки місто потратило коштів на реконструкцію Драматичного театру, то начебто виходить близько 190 млнгрн, пройшли роки, театру нема, а за ці кошти можно було б поставити приблизно 3 сонячних станції потужністю 330квт в год, які б змогли виробити 1080Мвт в рік, і ще б вистачило на геліосистеми для ТЕЦ,то можливо на рівні нашого міста ми покажемо усім іншим містам яким чином можливо не залежить від зміни олігархів,і корупції відповідно стане менше, почнемо виробляти енергію і все заробить! – пише Валерій Олешкевич.

Проголосувати можна ТУТ.

Від Author 2

Коментарі закриті.