Комунальне підприємство «Черкаські ринки» розглядає можливість та різні варіанти щодо розміщення невеликої малої архітектурної форми у місті для ГО «Друг», яке опікується безпритульними тваринами.

Про це йдеться на сторінці комунального підприємства, інформує “Про Все”.

– Ми повністю підтримуємо ініціативу депутата міської ради та вважаємо, що люди роблять добру справу і ту “міграцію”, з одного місця на інше, яку вимушені здійснювати ці люди разом з тваринами, треба припинити та створити для такої гідної справи належні умови.

За словами працівників КП, одне із запропонованих місць може не пройти погодження в зв’язку з можливим негативним впливом на безпеку руху (перехрестя вул. Благовісна та вул. Смілянська).

– Хочемо порадитись з громадою міста та попрохати протягом трьох днів висловити свої пропозиції в коментарях щодо можливого місця розміщення вказаної вище малої архітектурної форми для ГО “Друг”. Вимоги щодо місця розміщення – вул. Гоголя, Смілянська, вул. Благовісна (центральна частина міста, поряд із Центральним ринком). Тобто місце, де є велика прохідність людей, щоб будь-хто зміг собі безкоштовно вибрати ту чи іншу тваринку, яка принесе радість в дім, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, депутат ЧМР Ігор Кіта на минулому тижні звернувся з депутатським зверненням на сесії міської ради щодо підтримки громадської організації «Друг», яка опікується безпритульними тваринами.

Від Author 2

Коментарі закриті.