Виконком Черкаської міської ради затвердив перелік об’єктів, видів суспільно-корисних оплачуваних робіт та підприємств м. Черкаси для осіб, на яких судом накладене адміністративне стягнення у виді суспільно-корисних робіт.

Це, зокрема, боржники зі сплати аліментів. Кошти, зароблені на таких роботах будуть направлені на погашення суми заборгованості, зауважила під час розгляду цього питання  заступник міського голоси Людмила Бордунос.

Тоді як для міста це – теж користь, оскільки такі особи будуть задіяні на тих напрямках роботи, де саме бракує працівників. Це, приміром, прибудинкові території та  об’єкти вулично-дорожньої мережі (тротуари, алеї, зупинки громадського транспорту). Додаткові робочі руки потрібні і  для прибирання територій парків, скверів, площ, спортивних та дитячих майданчиків, кладовищ, зон відпочинку та туризму, пляжів тощо.

В ухваленому рішенні керівникам визначених комунальних підприємств, де працюватимуть адміністративні порушники, доручено забезпечити контроль за виконанням зазначених робіт.

А також – своєчасно повідомляти Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, Соснівський районний відділ філії державної установи «Центр пробації» в Черкаській області, Придніпровський районний відділ філії державної установи «Центр пробації» в Черкаській області про ухилення особами, на яких накладено адміністративне стягнення у виді суспільно-корисних оплачуваних робіт, від їх виконання.

Крім цього – вести облік та інформувати вищевказані установи про кількість відпрацьованих  годин зазначеними особами та здійснювати нарахування плати за виконання суспільно-корисних оплачуваних робіт та перерахування її на відповідний рахунок органу державної виконавчої служби для подальшого погашення заборгованості зі сплати аліментів.

Від Author 2

Коментарі закриті.