Замість стосу роздруківок – сучасний електронний гаджет у руках контролера. У “Черкасиобленерго” презентували систему віддаленого доступу, яка дозволяє в режимі онлайн передавати показники споживачів при перевірках.

Мовляв, відтепер контролери області  за допомогою планшетів та доступу до мережі у рази полегшать та пришвидшать роботу, інформує vikka.ua.

Олексій Шевченко, директор з інформаційних технологій та зв’язку:

“Контролер бачить у себе на планшеті всі параметри, які стосуються побутового споживача, історію переданих ним показів, історію нарахувань, всю історію приєднання, як передавали ці покази. Крім того ця система спрощує роботу наших контролерів, оскільки вони живуть в різних віддалених куточках, особливо в сільські місцевості”.

Оперативність, ефективність та покращення роботи енергетиків. Усе – про нову систему. Нині уже три райони електричних мереж області таку “електронну процедуру” впровадили у свою діяльність. Пілотними стали Чорнобаївський, Черкаський районний та міський РЕМи. Ті, мовляв, мають уже по майже півсотні терміналів віддаленого доступу.

Нині ця система дозволяє уже відслідковувати рух працівників та контролювати траєкторію обслуговування споживачів. Попри це: систему безперервно вдосконалюють.

Від Author 2

Коментарі закриті.