Засідання Комісії РДА з надання усіх видів допомог жителям Кам’янського району за рахунок коштів районного бюджету Кам’янської райдержадміністрації відбулося нещодавно. Комісія є органом, створеним  з метою розгляду звернень громадян, які перебувають в складних життєвих обставинах, інформує “Нова Доба“.

З метою оперативного вирішення питань надання всіх видів соціальних допомог 15 лютого 2019 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Богдана Солошенка відбулось чергове засідання комісії. В ній взяли участь керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, представники управління праці та інші.

Засідання комісії відбувається щомісяця та має на меті посилення соціального захисту сімей з низькими доходами, поліпшення обслуговування населення по наданню всіх видів допомог, субсидій на житлово-комунальні послуги та тверде паливо та інше.

– На розгляд комісії надійшло 50 справ від жителів м. Кам’янка та сіл району. Вивчені обставини, в яких перебуває кожна конкретна сім’я, – зазначила головний соціальний інспектор управління соціального захисту райдержадміністрації Лєна Захарова. 

При розгляді кожної заяви члени комісії висловили свої думки. З метою підтримки заявників та виходячи з їх інтересів, комісія прийняла відповідні рішення.

Від Author 2

Коментарі закриті.