Своєчасне та якісне проведення комплексу організаційних і технологічних заходів по догляду за посівами озимих культур має надзвичайно важливе значення для одержання високих врожаїв, інформує Черкаська ОДА. Винятково важливим для підвищення врожайності озимих культур є підживлення посівів азотними добривами. Тож на сьогодні у 5 районах області аграрії розпочали підживлення посівів озимих культур по мерзлоталому ґрунті

За оперативною інформацією станом на 20 лютого підживлено озимих культур на зерно на площі 5,7 тис. га (2,8% до прогнозу – 205 тис. га).
Зокрема, підживлено:
– озимої пшениці – 5,6 тис. га (2,9%);
– озимого ячменю – 0,1 тис. га (0,7%);
– ріпаку – 4,2 тис. га (9,6%).

Щодо стану посівів озимих культур варто зазначити, що  із посіяних 205 тис. га сходи отримано на 100% площ, з них в доброму та задовільному стані знаходяться 97,4%, в слабкому та зрідженому – 2,6%. Сходи озимого ріпаку отримані на 100% площ, з них 93% – в доброму та задовільному стані,  7% – в слабкому та зрідженому.

Наразі аграрії Черкащини активно готуються до проведення комплексу весняно-польових робіт: проводять ремонт сільгосптехніки, продовжують закуповувати насіння ярих культур, мінеральні добрива та засоби захисту рослин.

 

Від Author 2

Коментарі закриті.