Черкаський міськвиконком не підтримав проект рішення про підвищення тарифу на проїзд у тролейбусах.

Зазначимо, що 4 грн є економічно обгрунтованим тарифом. Наразі пасажири сплачують за проїзд 3 грн, а різницю — міська рада, інформує “Zmi.ck.ua“.

Заступник міського голови Юрій Ботнар зазначив, що новий тариф має бути і соціально обгрунтованим.

“Чи мають таку можливість платити 4 грн і за що мають платити? Для підвищення вартості має покращитися якість послуги. Громадяни скаржаться на невідповідність графіку. Сподіваюсь, депутати підтримають закуплю нових тролейбусів і тоді вже можна буде підвищувати тариф. Я пропоную відкласти це питання”, — сказав Ботнар.

Втім, як стало відомо на виконкомі, міська рада недофінансувала підприємство за різницю у тарифі на 18 млн грн.

Заступник міського голови Людмила Бордунос як куратор підприємства виступила на підтримку підвищення тарифу, зазначивши, що може повторитися ситуація з невиплатою працівникам зарплати і їм знову доведеться йти до депутатів.

Частина членів виконкому висловилися, що підвищення тарифу  не вирішить проблему. У будь-якому випадку міська рада має дофінансувати “Черкасиелектротранс”.

Окрім цього, секретар міської ради Ярослав Нищик зазначив, що через підвищення вартості може зменшитися кількість пасажирів у тролейбусах, адже різниця з вартістю проїзду в маршрутках становитиме всього 1 грн.

“Що стосується 18 млн — відбудеться сесія, я ініціюватиму винесення на розгляд і голосування за повне фінансування підприємства. Сесія буде або в останні дні лютого, або в перших числах березня”, – сказав Ярослав Нищик.

Міський голова Анатолій Бондаренко також зазначив, що впевненості в тому, що пасажиропотік не зменшиться немає.

“Цих коштів не достатньо, щоб покрити різницю. Все одно дофінансовувати треба”, – сказав Бондаренко.

Із думкою, що частина пасажирів пересядуть у маршрутки не погодився заступник міського голови Ігор Волошин.

“У тролейбусах чистіше, акуратніше. Мов, знайомі, рідні більше тролейбусами користуюються. Стосовно того, що маршруток значно більше – треба закласти гроші на закупівлю тролейбусів”, — сказав Волошин.

У підсумку голосування підвищення тарифу підтримала лише Людмила Бордунос, решта членів виконкому — утрималися.

Від Author 2

Коментарі закриті.