Тренінг, проведений представником Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості, кандидатом економічних наук, доцентом Андрієм Тривайлом, відбувся 13 лютого 2019 року у Черкаському обласному центрі зайнятості.
Захід відбувся з метою підготовки персоналу служби зайнятості до нових, сучасних підходів обслуговування клієнтів служби зайнятості, які ґрунтуються на загальноєвропейській практиці, інформує відділ організації профорієнтації ОЦЗ.

Опановували функції реєстратора фахівці Чигиринської, Христинівської, Шполянської, Тальнівської, Звенигородської, Городищенської, Монастирищенської, Жашківської, Уманської, Черкаської районних, Канівської міськрайонної філій обласного центру зайнятості, Смілянського міськрайонного та Уманського і Черкаського міських центрів зайнятості.
В ході тренінгу учасники, використовуючи різноманітні інтерактивні вправи, визначали основні професійні функції та компетенції реєстратора, відпрацьовували комунікативні навички, необхідні для успішної роботи. Це дуже важливо для фахівців даного профілю, адже саме вони з’ясовують потреби шукачів роботи, інформують про послуги, які надає служба зайнятості, оперативно підбирають підходящу роботу. І лише, якщо людина не зможе працевлаштуватися, її направляють до кар’єрного радника, інститут яких впроваджено з початку року.
По завершенню тренінгу учасники висловилися, що їх очікування були виправдані, а отримані знання і навички позитивно вплинули на їх професійну компетентність.

Від Author 2

Коментарі закриті.