«Напередодні річниці кривавих подій на вул.Грушевського та Інститутській, 20 лютого 2014 року, які призвели до сотні загиблих, тисяч покалічених, поранених та побитих, особисто у мене викликає глибоке обурення, що на сьогоднішній день, досі ніхто із високопосадовців реально не заарештований і не засуджений.

Незважаючи на оприлюднені матеріали убиці не притягнуті до кримінальної відповідальності, а розслідування кримінальних справ штучно затягується у судах та при проведенні судово-медичних експертиз.

Діюча влада обіцяла спрямувати всі державні ресурси на швидке розслідування злочинів проти Євромайданівців, проте наразі маємо діаметрально протилежний результат.

Судячи з такої пасивності складається враження, що нові-старі владці зовсім цього не бажають. Очевидно, багато хто з діючого режиму має безпосереднє відношення до тих кривавих подій і зараз задіює весь свій вплив, щоб ми ніколи не довідались, а що ж насправді тоді відбулось, і хто винен?

Єдине в чому я впевнений, так це у тому, що смерті на Майдані і на Сході нашої країни були недаремні, я пишаюсь цими людьми, бо вони помирають за нас та наше майбутнє.

Пам’ятаємо про це…»

Євгеній Глєбов, громадський діяч, директор Громадської спілки «Агенція підтримки підприємництва та інвестцій».

 

Від admin

Коментарі закриті.