День святого Валентина кожен святкує по-своєму. Хтось скуповує подарунки для рідних та близьких, хтось їх, навпаки, демонстративно очікує, оцінюючи любов своєї половинки у банкнотах, шубах, машинах та ресторанах. А хтось, таких чомусь зазвичай менше, мізкує, що хорошого може зробити. Не для себе, звісно, а для того, хто найбільше потребує, інформують “Вісті Черкащини”.

14 лютого катеринопільські артисти провели благодійний концерт. Ціна квитка символічна – 10 гривень, але хто бажав, міг покласти куди більшу суму – 50, 100, 200. Метою заходу було зібрати кошти на лікування онкохворої землячки – Ірини Богославцевої (Шевченко), що нині бореться зі складною формою раку.

− Концерт був чудовий, − розповідає одна із присутніх, пані Олена. − Гарні романтичні пісні, як і годиться до Дня закоханих. Мені найбільше сподобався виступ ансамблю «Ностальгія», але й інші виконавці – Юлія Пономаренко, Ірина Слищенко, Альона Чорногор, Василь Сафтенко, Станіслав Драгомощенко − теж не підвели. Усі гарно виступали, але я не всіх знаю. А наприкінці, коли слово взяла мати Ірини − Антоніна Шевченко, аби подякувати всіх за зібрані кошти, мало хто міг стримати сльози. Жінка розповідала про доньку, а ми всі плакали. Дай, Боже, їм вистояти у цьому страшному випробуванні, щоб позаду залишились біль та розпач!

− Загалом ми задоволені концертом, − каже директор Будинку культури Юлія Пономаренко, − Оголосивши символічну ціну за вхід, нам вдалося зібрати майже 5 тисяч гривень для Ірини Володимирівни (4809). Дякую всім артистам, що підтримали цей захід!

Усім, хто бажає долучитися до порятунку Ірини Богославцевої (Шевченко), повідомляємо реквізити: Карта «Приватбанку» 5168 7427 2267 1413. Жінка отримує дороговартісну хіміотерапію. Потрібно зібрати понад 500000 гривень. Чужої біди не буває!

Від Author 2

Коментарі закриті.