Знайти себе і зробити чи не найважливіший вибір у своєму житті – вибір професії, що відповідатиме інтересам, життєвим цілям, уподобанням та потребам суспільства – ось головне завдання учнів випускних класів, інформує відділ організації профорієнтації ОЦЗ.

Вимогою часу є підготовка спеціалістів нової якості – здатних творчо мислити, швидко орієнтуватися в сучасному насиченому інформаційному просторі, приймати нестандартні рішення, вчитися і розвиватися протягом усього життя. Такі завдання в профорієнтаційній роботі з учнівською молоддю ставить перед собою обласна служба зайнятості, постійно вдосконалюючи форми і методи роботи з метою допомоги учням у побудові життєвих перспектив в Україні.

Наразі, новим проектом став організований Черкаською обласною службою зайнятості обласний конкурс відеороликів «Світ професій:дитячими очима», що мав на меті сприяння розвитку творчого потенціалу та успішному професійному самовизначенню школярів.

До участі у конкурсі, який проходив у два етапи, запрошувалися всі бажаючі учні закладів загальної середньої освіти за двома віковими  групами:  8-9 класи та 10-11 класи. За підсумками першого етапу на районному та міському рівнях, серед близько 150 конкурсних робіт було визначено 44 найкращих, автори яких і взяли участь у ІІ етапі на регіональному рівні. Конкурсною комісією визначено 10 переможців, роботи яких яскраво відрізнялися свіжістю погляду на висвітлену тему та майстерністю оформлення.

Церемонія нагородження переможців відбулася 13 лютого у місті Черкаси. В урочистостях  взяли участь  учні-переможці в супроводі батьків та педагогів, директори базових центрів зайнятості та філій ОЦЗ, представники підприємств та навчальних закладів, що перейнялися важливістю тематики конкурсу та виступили, в свою чергу, меценатами.

Окрім дипломів та цінних подарунків від служби зайнятості та роботодавців регіону, призери отримали підтримку та всіляке сприяння у здобутті обраної професії, а в подальшому і запрошення на роботу. Не можна не відмітити і той факт, що більшість відеоробіт були присвячені робітничим професіям. Адже, за словами очільника Державної служби зайнятості  (Центрального апарату) Валерія Ярошенка, який долучився до святкової церемонії в рамках свого робочого візиту до Черкаської області, саме робітничі професії найбільш затребувані на ринку праці. А відтак, і перспективи професійної реалізації  дуже високі.

Вітаємо переможців ІІ етапу обласного конкурсу відеороликів „Світ професій: дитячими очима»:

Березюка Олександра

Гончаренко Тетяну

Гурського Богдана

Іноземець Анну

Кару Дарію                    

Онопрієнка В’ячеслава

Павленка Владислава

Ричку Дарину

Степанюк Дашу

Тулуман Валентину

Сподіваємось, що своїм талантом вони надихнуть учнівську молодь на усвідомлений вибір професії, що допоможе знайти своє місце в житті, не залишаючи при цьому своєї Батьківщини.

 

Від Author 2

Коментарі закриті.