Дороги, які торік восени підготували до ремонту, знявши верхній шар старого асфальту, але так і не поклавши новий, наразі перебувають у жахливому стані, тому наразі ями на них засипають осколом. Про це у «Фейсбуці» повідомив депутат Черкаської міськради Олександр Радуцький, інформує “Прочерк“.

«Я колись Толі (міському голові Анатолію Бондаренку, – ред.) пояснював, що коли фрезеруєш дорогу, то її потрібно зразу й асфальтувати. Але він женеться не за якістю, а за відкатом. Тому й маємо такі дороги(((. На цьому фото впресовуть оскол, який пролежить два дні. Ці роботи ведуться вже третій раз за цей місяць. В Черкасах ще не такого побачиш!!!! – дивується депутат. – Nanotechnology від черкаського мера!!!»

Як пояснив у коментарі до цього допису громадський активіст Артур Чемерис, ці аварійні роботи проводить КП «ЧЕЛУАШ». «Там підрядник зняв фрезою ще восени. Мав покласти асфальт. Не зробив», – пояснив активіст.

«Третій раз кладуть. А це ж грошики)», – відповів Олександр Радуцький.

У жахливому стані – всі вулиці міста, які почали, але не закінчили робити торік. Ось такий вигляд наразі має ділянка вулиці Пастерівської.

Від Author 2

Коментарі закриті.