Минулого тижня керівники структурних підрозділів з питань АПК районних державних адміністрацій, керівники та спеціалісти управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА відвідали виробничі потужності компанії «UKRAVIT», інформує Черкаська ОДА. 

       У ході екскурсії спеціалісти побували на виробництві, оцінили логістичні можливості компанії та відвідали єдиний в Україні R&D центр для досліджень і впроваджень інновацій «Інститут здоров’я рослин». Завдяки поєднанню в  роботі наукової та виробничої складових компанія на сьогодні є найбільшим в Україні виробником засобів захисту рослин і мікродобрив й надає комплексні рішення проблем аграріїв по всій країні. Понад 150 препаратів із унікальними формуляціями забезпечують потреби як промислового, так і приватного секторів, а комплекс технологічних й агробіологічних послуг дозволяє будувати виробничі процеси на основі наукового підходу та інноваційних технологій.

Завдяки системі OHSAS 18001 на підприємстві ідентифікують небезпечні чинники, оцінюють та управляють ризиками у сфері охорони та безпеки праці. Впроваджена в роботі система менеджменту якості ISO 9001 забезпечує високу якість управління виробничими процесами.

Система екологічного менеджменту ISO 14001 є послідовним продовженням контролю якості продукції та послуг. Сертифікована система екологічного менеджменту означає високу якість природоохоронної діяльності та сприяє розширенню інноваційного процесу у сфері охорони навколишнього середовища. Про це інформує відділ інформаційно-аналітичної діяльності та роботи з персоналом управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА.

Від Author 2

Коментарі закриті.