14 лютого – це особливий день, який дарує кожному з нас чудову нагоду проявити свої почуття. Питання, чим порадувати кохану людину в День святого Валентина, хвилює багатьох. У цей день подарунки від коханих приносять подвійну радість,  інформує прес-служба ПриватБанку в м. Черкаси.

Прикраси в подарунок на День закоханих – це завжди актуально. Традиція носіння коштовностей жива вже багато століть і не втрачає своєї привабливості й нині. Коштовності здатні показати, наскільки вам дорога ваша друга половинка. Адже навіть скромне кільце із золота можна зберігати все життя, кожен раз згадуючи той щасливий момент, коли її тобі подарували.

Якщо ж бажання висловити свої почуття виявилося більшим, ніж розмір гаманця, не варто сумувати. В нагоді стане сервіс “Миттєва розстрочка” від ПриватБанку. “Ювелірні”  партнери банку чекатимуть на вас за адресами:

  • “Рубін” ( бул. Шевченка, 197 та вул. Припортова, 34, ТРК “Дніпро Плаза”)
  • “Золотой вік” (бул. Шевченка, 208, ТЦ “Любава”, бул. Шевченка, 207, ТЦ “Будинок Торгівлі” (1поверх) та вул. Смілянська, 36)
  • “Столична Ювелірна Фабрика” (вул. Смілянська, 38, ТЦ “Будинок Торгівлі”, бул. Шевченка, 207, ТРЦ “DEPOt сenter”, бул. Шевченка, 385)
  • “Укрзолото” (ТЦ “Будинок Торгівлі”, бул. Шевченка, 207)
  • “Київський Ювелірний Завод” (бул.Шевченка, 207, ТЦ “Будинок Торгівлі”, 1-й поверх)

“За умовами сервісу “Миттєва розстрочка” покупець може оформити розстрочку терміном від 1 до 24 місяців, – розповідає Олександр Бут, керівник напрямку Оплата частинами Черкаської філії ПриватБанку. – Комісія за сервіс складатиме 2,9% від загальної суми чека при кожному платежі. Обмежень за кількістю товару по одному чекові немає”.

Скористатися сервісом дуже легко. Візьміть з собою картку Універсальна ПриватБанку, та обирайте товар. Повідомте касиру про бажання оформити покупку по сервісу “Миттєва розстрочка” і кількість бажаних платежів. Надалі, щомісяця до дати списання платежу (дата оформлення покупки) необхідно вносити на картку суму щомісячного платежу. Слід звернути увагу, що платежів завжди на 1 більше, ніж місяців. Перший платіж автоматично робиться в момент оформлення “Миттєвої розстрочки”.

І пам’ятайте, шановні панянки, що ваші чоловіки заслуговують не менш гідних подарунків, що будуть щодня нагадувати коханому про ваші почуття до нього.

Від Author 2

Коментарі закриті.