Невдовзі черкасці святкуватимуть 14 лютого – День Закоханих. Кожен хоче порадувати свою другу половинку приємним подарунком, що буде нагадувати їй про щире кохання. Але що робити, якщо дорогий подарунок ви собі не можете дозволити, а вразити хочеться? Економіка сьогодення склала список “бюджетних” подарунків на День святого Валентина, які точно не залишать байдужою вашу кохану людину.

  • Їстівний букет

Це оригінальний подарунок, якому “цінності” додає те, що зробити його можна власноруч, а не замовляти, наприклад, в інтернеті. Жіночий букет може складатися з цукерок, зефірок та квітів, а чоловічий – з чорного шоколаду, кави, мисливських ковбасок чи сидру тощо.

— Ідею подарувати такий незвичайний букет я знайшла на сторінці в Instagram, що продає такі речі. Букет для коханого складатиметься з пляшки пива, риби, копчених ковбасок, перчика, лимону, сирної косички, фісташок, черрі і розмарину для декору. Якщо враховувати ще палички, на які треба кріпити продукти, папір для обгортки, то загалом вийде близько 300 грн, – пояснює черкащанка Вікторія.

 

  • Чашка з надписом

Знайти чашку з оригінальним надписом на будь-який смак (наприклад: “Я – котик-злодій: завдам тобі любов”) зараз – не проблема. Зате ваша друга пловинка кожного ранку, п’ючи каву, згадуватиме свого коханого. І креативно, і практично! Коштує таке заловолення від 100 до 200 грн. 

  • Каремат

Багато хто з нового року хоче розпочати нове “спортивне життя”.  Такий килимок чудове підійде для різноманітних фізичних вправ, йоги і навіть для пікніків. Придбати його можна  від 130 грн. 

  • Селфі-кільце 

Немає, мабуть, такої жінки, яка не любить робити селфі! Яскраве підсвічування, яке створить селфі-кільце, допоможе зробити фото якіснішим, позбавить від набридливої зернистості зокрема. Ватість такого подарунку від 150 грн.

  • Іграшки-антистрес, розмальовки-антистрес

Такі подарунки чудово підійдуть тим людям, які часто відчувають дискомфорт і стрес на роботі. Спокій і підтримка – чудовий презент. Коштують вони всього близько 50 грн.

  • Піна, бомбочки для ванни

Після важкого дня завжди хочеться розслабитися, ви можете таким способом подарувати це задоволення своїм рідним. І релакс асоціюватиметься у них з вами. Вартість такого подарунку – від 50 грн. 

  • Арома-свічки, ароматичні палички

Запах коханих людей завжди обожнюють, та і будь-який інший приємний аромат навіює розслаблену, романтичну атмосферу. Ароматичні свічки – чудовий спосіб виразити кохання. Коштують від 150 грн до 350 грн. 

Анна Тиха, Економіка сьогодення
Фото з соцмережі 

Від Author 2

Коментарі закриті.