З року в рік Черкаська обласна служба зайнятості впроваджує нові підходи, зокрема використання відеорезюме, відеопрезентацій роботодавців та його вакансій. Про це під час прес-конференції щодо діяльність обласної служби зайнятості у 2018 році, визначення пріоритетів на 2019 рік та застосування впроваджених он-лайн сервісів у роботу розповів директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко журналістам провідних місцевих засобів масової інформації.

Він, зокрема, повідомив, що нині на офіційному Ютуб-каналі Черкаського обласного центру зайнятості сформовано базу даних вакансій та резюме, використовуючи яку, роботодавці можуть підібрати потрібний персонал, а пошукачі роботи – ефективно презентувати себе роботодавцю та знайти постійне місце працевлаштування. Так, в базі даних налічується майже 450 відеорезюме пошукачів роботи.

Роботодавці регіону надали близько 200 відеовакансій за різними професіями та спеціальностями. Наприклад, маємо відео таких вакансій як: швачка, складальник взуття, менеджер, модельєр, перукар, психолог, полірувальник, касир, овочівник, кролівник, зоотехнік, мікробіолог, продавець, монтер, бармен, вишивальник, водій, рятувальник тощо.

Використовуючи цей сервіс можна ознайомитися з діяльністю та умовам роботи підприємств регіону. На цей час розміщено близько 20 відеопрезентацій роботодавців, зокрема, це ПРаТ «Миронівська птахофабрика», НСП «Епіцентр К», Черкаська міська комунальна аварійно-рятувальна служба, ТОВ «Венбест», КП «Черкасиводоканал», обласна бібліотека ім. В. Симоненка, ТОВ «Манеж-Декор», залізнична станція Черкаси ПАТ «Українська залізниця», ПАТ «Укрпошта», ТОВ «Нібулон». Презентують свою роботу також представники малого та середнього бізнесу та іноземні інвестори. Одним із таких є японське підприємство «Фуджікура». Для вирішення кадрових питань звертаються до мешканців інших регіонів.

“Використовуючи нові технічні розробки служби зайнятост,і є можливість здійснювати проведення он-лайн співбесід як з роботодавцями так і з пошукачами роботи. Ця послуга швидка, зручна та корисна, як для безробітного так і для роботодавця, оскільки за сприяння фахівців служби зайнятості роботодавець може напряму поспілкуватися з потенційним працівником, який у свою чергу має змогу в ході переговорів з’ясувати всі питання щодо майбутнього працевлаштування. Тобто потенційному претенденту на роботу непотрібно їхати безпосередньо на підприємство, а достатньо пройти співбесіду в режимі он-лайн. Це економія і часу і коштів. Таких заходів проведено більше 2,3 тис. за участю близько 1,3 тис. роботодавців”, – повідомив Григорій Дендемарченко.

Вже більше року по всій Україні діє «гаряча лінія» державної служби зайнятості. Всі питання, стосовно реєстрації в службі зайнятості, надання послуг роботодавцям та інші консультації, можна отримати за єдиним безкоштовним номером – 0 800 50 99 66. На регіональному рівнях функціонують відповідні «гарячі лінії», при зверненні на які фахівці профільних відділ служби зайнятості нададуть консультації з питань, які цікавлять громадян.

Минулого року в роботу служби зайнятості запроваджено новий механізм в обслуговуванні клієнтів, які шукають роботу, а саме профілювання безробітних на засадах кейс-менеджменту.

“Це поділ безробітного населення на окремі профільні групи залежно від ризику їхнього перебування в стані довготривалого безробіття. Чому виникла така потреба? До служби зайнятості звертаються різні категорії незайнятого населення – одні мають значний досвід роботи, інші лише закінчили навчальний заклад , у частини незважаючи на достатній досвід роботи професія чи спеціальність втратили актуальність. Тому, щоб досягнути головної мети – якнайшвидшого їх працевлаштування, потрібно забезпечити індивідуальний підхід до кожної людини з урахуванням досвіду роботи, потенціалу, а також рівня мотивації до працевлаштування. Тобто комусь потрібно пройти професійне навчання, профдіагностику, а комусь достатньо запропонувати вакансії для подальшого працевлаштування”, – пояснив очільник обласно служби зайнятості.

Для окремих категорій безробітних (люди, які належать до соціально вразливих верств населення: одинокі батьки, особи, які мають малолітніх дітей, особи з інвалідністю, військовослужбовці, які захищали Східні рубежі нашої країни), які потребують допомоги не лише в період працевлаштування, а й в подальшому, ми здійснюємо їх соціальний супровід за їх згодою протягом 6-ти місяців.

Фахівець служби зайнятості, у разі потреби, надає консультації, психологічну підтримку, тримає на контролі процес адаптації людини на новому робочому місці, надання та дотримання роботодавцем пакету соціальних послуг, створення належних умов.

Від admin

Коментарі закриті.