На сесії Тальнівської міської ради депутати проголосували проти включення земельних ділянок площею 11 та 23,4 гектара, до переліку земель, які у 2019 році будуть виставлятися на аукціон. І пропонують їх розподілити між учасниками АТО, інформують “Вісті Черкащини“.

Керівництво міської ради за те щоб виділити землю бійцям, але проти такого підходу.

– Хіба не депутати говорили про покращення наповнення бюджету? Щоб не просто роздавати землю у власність, а саме надавати її через відкриті земельні торги. Якщо ці земельні ділянки виключаємо з переліку, то де брати надходження до бюджету? – цікавиться на сесії начальник земельного відділу міської ради Михайло Солошенко. Він каже, що сьогодні в межах Тального залишилося 40 гектарів земель сільськогосподарського призначення. – Якщо ми їх віддамо атовцям то отримають 20 осіб. Це не вирішить питання із забезпеченням землею, але позбавить громаду і фінансових надходжень, і можливості розвитку в майбутньому.

Посадовець вбачає в такому підході подвійні стандарти деяких депутатів.

– Коли постало питання що робити із 55,8 гектарів землі, які нам у минулому році передали у комунальну власність, у мене інших варіантів як віддати атовцям не було. Але тоді депутатська більшість запросила на сесію городників, права яких начебто порушувалися, і замість 28 атовців, землю отримали 25. Решту залишили тим, хто раніше обробляв ці ділянки. Зараз подібна ситуація в іншому місці. Біля щебзаводу частину поля площею 24,5 га теж на законних підстава використовують понад 30 городників. Їм надали землю ще у 90-х роках. Є договори. Люди платять. Немає правових підстав зігнати людей з того поля. Але яка метаморфоза відбувається у цих депутатів: тоді вони добивалися, щоб людям, які не мали підстав надали землю, а тут, на щебзаводі, вимагають звільнити територію і роздати землю атовцям.

Солошенко каже, що весною, коли люди почнуть робити на городах, спеціалісти міської ради вийдуть до них і попросять, щоб ті сконсолідувалися десь в одному місці:

«Тоді зробимо за тією ж схемою: виділимо городникам, а те, що залишиться роздамо атовця».

Від Author 2

Коментарі закриті.