Міський голова Анатолій Бондаренко у четвер, 7 лютого, ознайомився з перебігом ремонтних робіт у приміщенні колишньої тютюнової фабрики (що на вулиці Благовісній, 170), інформує Черкаська міська рада. 

Нині тут триває облаштування Центру обслуговування громадян. У ньому надаватимуть послуги реєстрації місця проживання (прописки та виписки), державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, а ще – реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Усі ремонтні роботи в приміщенні планують завершити влітку 2019 року.

– Ми маємо намір зробити все так, аби не мати черг і за півгодини закривати звернення людини. Тут буде розміщуватися вся картотека міста Черкаси, – зазначив в.о. директора департаменту організаційного забезпечення Віталій Іляшенко. Додає: проект розробляли за прикладом Києва (Документ-центр «Готово»), Дніпра й Одеси (Центр обслуговування громадян).

Анатолій Бондаренко перевірив темпи виконання робіт та наголосив на важливості дотримуватися всіх будівельних норм. Водночас, міський голова підкреслив, аби приміщення облаштували для вільного доступу людей із обмеженими можливостями.

– Ми повинні якомога швидше та якісніше зробити тут ремонт, аби вже цього року люди могли отримувати реєстраційні послуги в зручних і комфортних умовах, – прокоментував Анатолій Бондаренко.

Від Author 2

Коментарі закриті.