1 січня 2019 року постачальником електроенергії на Черкащині є ТОВ «Черкасиенергозбут», а не «Черкасиобленерго». Тож у випадку переплати за електроенергію, спожиту в 2018 році, уманчанам доведеться звернутися до РЕМ або контролера, щоб забрати свої гроші з рахунку в «Черкасиобленерго», інформує сайт міста Умані.

Нагадуємо, з 1 січня 2019 року в Україні вступила в дію реформа ринку електроенергії. ПАТ «Черкасиобленерго» відтепер надає послуги лише з розподілу електричної енергії. А постачає, тобто фактично продає електроенергію побутовим споживачам Черкащини, компанія ТОВ «Черкасиенергозбут». Зняття показників лічильника проводить «Черкасиобленерго», а розрахунки ― ТОВ «Черкасиенергозбут».

«Якщо у вас наявна переплата за електричну енергію, спожиту до 2019 року, Вам необхідно звернутися до Вашого РЕМ або контролера та написати заяву про зарахування відповідних коштів на Ваш новий особовий рахунок в ТОВ “Черкасиенергозбут”», ― зазначається на сторінці Уманських енергетичних мереж у Facebook.

Від Author 2

Коментарі закриті.