Протягом 2018 року було  працевлаштовано 1460  незайнятих громадян, в тому числі 750 осіб, які мали статус безробітного. Із загальної чисельності працевлаштованих безробітних:  жінки – 219 осіб, молодь – 184 особи та 263 особи, які мали додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, інформує Жашківська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості.

Фахівцями районної філії проводилась активна робота щодо укладання договорів для організації громадських робіт з благоустрою та ремонту об’єктів соціальної сфери з сільськими радами, об’єднаними територіальними громадами, управлінням праці та соціального захисту населення  Жашківської райдержадміністрації.

Оплата праці залучених безробітних проводилась за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та коштів місцевих бюджетів. У таких видах робіт взяли участь 142  особи. Також, минулого року у роботах тимчасового характеру взяли участь 180 пошукачів роботи.

З початку 2018 року за направленням районної філії професійне навчання проходили – 304 особи, закінчили навчання – 302 особи, з яких – 299 осіб вже працюють за здобутими професіями.

Слід зазначити, що протягом минулого року в районній філії перебувало на обліку 62 особи з інвалідністю, з них: 59 – отримували допомогу по безробіттю, 11 осіб –  працевлаштовано, 3 особи – брали участь в громадських роботах, проходили підвищення кваліфікації – 3 особи.

У 2018 році до районної філії за допомогою у  пошуку роботи  звернулись 41 учасник бойових дій на Сході.

Завдяки індивідуальному підходу, фахівцям Жашківської районної філії вдалося працевлаштувати 16 осіб цієї категорії громадян, а ще 10 військовослужбовців направити на професійне навчання з метою підвищення кваліфікації. Середній розмір допомоги по безробіттю серед демобілізованих військовослужбовців становив 5,093 грн.

Значна увага приділялась наданню профорієнтаційних послуг населенню. Так, профорієнтаційними заходами було охоплено 5028 осіб. Профорієнтаційна робота з учнями загальноосвітніх шкіл проводиться спільно з районним відділом освіти та навчальними закладами.

«Профорієнтаційні послуги  направлені, насамперед, на молодих людей та включають в себе комплексні масові заходи навчального та тренінгового характеру, що допомагають у виборі майбутньої професії з урахуванням потреб регіонального ринку праці та особистісних характеристик», – коментує директор Жашківської районної філії Марія Штунь.

Від Author 2

Коментарі закриті.