Цьогоріч для поточного ремонту міжнародних та національних доріг виділили понад 700 мільйонів гривень, а для доріг місцевого значення – ще 400 мільйонів.

Про це повідомив начальник служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко під час прес-конференції в ОДА, інформує “Про Все“.

Ремонтувати дороги почнуть, коли середньо-добова температура сягатиме 5 градусів тепла й буде сухе дорожнє покриття. Зокрема ділянками відремонтують дорогу Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань і на це витратять 300 мільйонів гривень.

Окрім того здійснюватимуть ямковий ремонт сумнозвісної дороги Р10 від пожежної академії до Геронимівки. Ремонтні роботи заплановані й у селі Мошни, але за умови надходження додаткових коштів. Також Демиденко зауважив, що минулого року на ремонт доріг державного значення витратили більше мільярда гривень. До того ж уперше за 10 років на Черкащині здійснювали реконструкцію шляхопроводу довжиною у понад 40 метрів.

– Минулого року ямковістю уражено більше тисячі кілометрів доріг Черкащини, а за наявного фінансування відремонтували лише 120 тис. м кв. ми розуміємо, що це недостатньо, але керуємося фінансування, – додав Демиденко.

Перелік доріг місцевого значення уже сформований і туди увійшло 202 об’єкти.

– Його формували прозоро разом із депутатами всіх рівнів. Претензій від жодної голови адміністрацій щодо переліку не поступило. Зараз список розглядає Укравтодор. Фінансування на ремонт доріг розподілятимуть відповідно до протяжності доріг у населених пунктах, – розповів директор департаменту інфраструктури, Розвитку та Утримання мережі автомобільних доріг загального користування та місцевого значення Сергій Чубань.

Наразі дороги, на яких уже зробили поточний ремонт, не обстежували на виявлення дефектів, адже ще не відбулося розмерзання дорожнього покриття та узбіч.

Владислав Демиденко зауважив, що черкащани можуть інформувати відповідні служби, якщо помітили порушення під час здійснення ремонту доріг. Наприклад, коли дорожники латають ями в калюжах тощо.

Від Author 2

Коментарі закриті.