Робоча нарада з питань завершення будівництва та підключення до інженерних мереж багатоквартирних житлових будинків відбулася сьогодні під керівництвом міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, інформує Черкаська міська рада

Мова йде про мешканців новобудов по бульвару Шевченка, 150 (ЖК «Симфонія»), вул. 30 років Перемоги, 8 (ЖК For Rest) та вул. Гоголя, 261 (ЖК «Резиденція»).

На сьогодні ці мешканці, які вклали кошти у квартири в новобудовах, не можуть заселитися туди через низку причин – відсутність газу, електро- та теплопостачання, тощо. У деяких навіть не надані проекти до відповідних служб, або надані зі значними порушеннями.

Склалася така ситуація через конфлікт у господарських стосунках між пайовиками і забудовником. Як зазначив один з присутніх пайовиків, «забудовник самоусунувся від вирішення проблем, а проектант взагалі зник». За словами начальника управління державного архітектурно-будівельного контролю Черкаської міської ради Бориса Євмини, ці проблеми були закладені ще до початку будівництва, адже низку експертиз просто обійшли, тому що тодішнє законодавство цього не вимагало.

«Кожен мешканець Черкас має право на допомогу та сприяння у вирішенню проблем з боку міської влади, – зазначив міський голова Анатолій Бондаренко. – Прикро, що нині ми змушені відповідати за дії попередньої міської влади, яка давала такі сумнівні дозволи. Скажу відверто – я б ніколи не дозволив збудувати ту багатоповерхівку на місці чудової зони відпочинку за драмтеатром. Це можна було зробити і в іншому місці. Проте, незважаючи на всі обставини, ми будемо законними методами добиватися, аби забудовник виконав свої обов’язки, а люди могли отримати повноцінне житло».

Вже завтра за ініціативи міського голови планується зустріч із забудовником, а в четвер ініціативна група разом з директором департаменту архітектури і містобудування Черкаської міської ради за дорученням міського голови проведе перемовини з керівництвом ПАТ «Черкасигаз» стосовно відпрацювання і подання погодженого проекту на газопостачання.

Від Author 2

Коментарі закриті.