У Черкасах з’явилася електронна петиція, де жителі  просять штрафувати господарів тварин, які не прибирають за своїми домашніми улюбленцями екскременти.

“Чомусь 80% власників собак вважає, що тротуар відмінно підходить для того щоб їх собака справила нужду (найцікавіше, за весь цей час я не бачила жодного власника котів, який хотів висипати вміст лотка під ноги людям, а якщо станеться таке я думаю викликали б санітарів) власники собак це роблять щодня кілька разів на день, і дивно, що це вважають за психологічну норму.

Похід звичайної людини в дитсадок, школу, роботу і т.д. перетворюється в захоплюючий квест “не наступи в собачі екскременти”. Ми не вчимо дітей йти і милуватися навколишнім світом і красою міста. Ми з дитинства вчимо розрізняти 50 відтінків собачих екскрементів, на тротуарі. Ранок почнеться одразу не найприємнішим спогляданням.

Штрафи і громадські роботи, зроблять наше місто чистішим. Штрафувати порушників, а фіксаторів порушень (фіксатором може бути будь-який свідомий громадян) матеріально заохочувати” – зазначає черкащанка Еліна Буйван.

Петиція має зібрати 250 необхідних голосів для її розгляду депутатами на сесії Черкаської міської ради. Проголосувати можна ТУТ.

Від Author 2

Коментарі закриті.