Заступник міського голови Людмила Бордунос нарікнула на роботу інспекторів, які спрямовують свої зусиля на вирішення не найактуальніших проблем.

“Інспектори розпорошують зусилля на боротьбу зі стихійною торгівлею, коли люди ноги ламають на нерозчищених дорогах”, – сказала Бордунос.

Вона звернулася до в.о.директора управління інспектування Артема Овсієнка спрямувати усі зусилля інспекторів на складання протоколів за нерозчищені дороги.

“Якщо сплачуватимуть штрафи, про це дізнаються в усіх Черкасах і почнуть чистити свою територію”, – сказала Бордунос.

За словами в.о. керівника управління інспектування, штраф для фізичних осіб за нерозчищену територію становить від 350 грн до 850 грн, а для юридичних – від 850 грн.

Однак, як зауважив заступник міського голови Ігор Коломоєць, стягнення штрафів не стимулюватиме власників закладів чистити дороги, адже сума штрафу є меншою, ніж сума, яку вони витратять на розчистку території.

“Легше заплатити штраф 1700 грн (це найбільший штраф), ніж прибрати територію, бо то дорожче”, – сказав Коломоєць.

Тож члени виконкому вирішили, що необхідно розглянути питання підвищення штрафів. Також на засіданні наголосили на необхідності штрафувати і керівників СУБів за нерозчищену територію біля житлових будинків.

Від Author 2

Коментарі закриті.