З метою реалізації на території району державної політики зайнятості, робота Драбівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості була спрямована на виконання Програми зайнятості населення в Драбівському районі до 2020 року, інформує Драбівська районна філія ОЦЗ.

 

Враховуючи пропозицію робочої сили, її демографічну, кваліфікаційно-професійну структуру, фахівці районної філії активно співпрацювали з місцевими роботодавцями щодо подання ними актуальних вакансій до служби зайнятості. Таким чином, протягом 2018 року до районної філії надійшло 1005 вакансій від 193 роботодавців. Рівень укомплектування склав 98 %.

Використовуючи в своїй роботі індивідуальний підхід,  фахівцями районної філії було підібрано роботу для більш ніж 900 драбівчан.

При обслуговуванні соціально-вразливих категорій населення, особлива увага приділялась підвищенню їх конкурентоспроможності на ринку праці.

У 2018 році послугами Драбівської районної філії скористалися 27 учасників бойових дій на Сході, з них – 7 працевлаштовано. Також минулого року за допомогою у сприянні працевлаштуванню звернулося 6 внутрішньо переміщених осіб, з них – 1 особа була працевлаштована.

Серед пріоритетних напрямків роботи – організація професійного навчання безробітних, що здійснювалось за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Минулого року професійне навчання  проходили 205 безробітних  громадян. З них: 80 осіб підвищили кваліфікацію шляхом стажування на робочому місці у роботодавця,  123 – пройшли навчання на курсах цільового призначення та ще 2 особи навчалися у навчальних закладах Черкаської області.

У разі відсутності підходящої роботи, фахівці районної філії пропонували пошукачам роботи взяти участь в громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру. Таким чином до тимчасової зайнятості було залучено понад 400 осіб.

Директор Драбівської районної філії Валерій Хабло впевнений: «Тісна співпраця з роботодавцями є найважливішою передумовою якісного вирішення головного завдання служби зайнятості – сприяння працевлаштуванню незайнятих громадян. Тому фахівці районної філії й надалі докладатимуть максимум зусиль для продовження партнерських відносин та вирішення кадрових потреб роботодавців».

Довідково: у 2018 році соціальними послугами районної філії скористалися 1877 незайнятих громадян, з них – 1407 осіб мали статус безробітного. Станом на 01.01.2019 р. на обліку перебувало  453 безробітних громадян.

 

Від Author 2

Коментарі закриті.