В останній день січня 1994 року відкрилося перше відділення ПриватБанку на Черкащині. За чверть сторіччя філія у Черкаській області перетворилася в одне з найбільших і найуспішніших регіональних управлінь, інформує прес-служба ПриватБанку в м. Черкаси. 

З кожним роком банк набирає обертів та збільшує економічні показники. Колектив установи в праві пишатись обсягом роботи, напрацьованим за 25 років, і сьогодні впевнений у своїх силах та повний рішучості досягати нових вершин, вирішувати нові задачі.

Всі досягнення банку — результат напруженої та наполегливої роботи сотень фахівців з унікальним досвідом і відданістю своїй справі.

“У ПриватБанку я працюю з моменту заснування Черкаської філії, – розповідає Віктор Шуршин. – Почав свій шлях в 1994 році з посади економіста і вже через 2 роки став заступником Туніка Григорія Миколайовича, тодішнього директора Черкаської філії. Через п’ять років від початку моєї банківської кар’єри я очолив керівництво Черкаською філією ПриватБанку”.

У 1994 році, коли тільки було створено Черкаську філію ПриватБанку, у нас працювало не більше 50 людей, з яких й розпочався Приват на Черкащині. Нині команду Черкаської філії формують більше 500 універсальних працівників.

Ці 25 років пролетіли швидко, хоча й відбулося багато подій, та й банківська система зазнала серйозних змін. Від важких кадрових рішень після кризи 2008 року до націоналізації, від запуску перших банкоматів до успіху унікального продукту “Приват24”. За цей час фінустанова змінювалася, розвивалася, переживала різні часи – і вдалі, і складні. Та незважаючи ні на що, сьогодні ПриватБанку заслужено довіряють більше 600 тисяч мешканців Черкаської області. І це – кожен другий житель Черкащини.

Наразі ПриватБанк є одним з найбільш інноваційних банків світу. Наприклад, більше 10-ти років тому банк став одним з перших у світі, що почав використовувати одноразові SMS-паролі, а в цьому році одне з активних напрямів – робота над технологіями біометричної ідентифікації по голосу, особі, відбитку пальця. Ще одна велика і складна задача на 2019 рік – перезапуск Приват24 на повністю новому коді. Вже у березні новий Приват24 з’явиться одночасно в двох версіях – для смартфонів на iOS і Android. Інтернет-банк Приват24 неодноразово визнавали найкращим онлайн-банкінгом країни. Нині ним користуються майже 10 мільйонів українців, причому 3 мільйони роблять це щоденно. Мешканці Черкащини теж по достоїнству оцінили його.

У Черкаській філії запевняють, що, невдовзі, черкащанам не доведеться стояти в чергах на отримання картки. Клієнтам нададуть можливість її перевипуску в мобільному додатку та інтернет-банкінгу, після чого нею можна буде користуватися в смартфоні. Додатково, до кінця 2019 року, Банк готує переобладнання своїх банкоматів, щоб після попереднього замовлення в Інтернеті клієнти мали змогу отримати пластик прямо в банкоматах.

Не поступається фінансова установа і в обслуговуванні бізнесу. Нині рахунки у ПриватБанку мають майже 10 тис. підприємців Черкаської області і більше 2700 підприємств. Для малого і середнього підприємництва діє програма пільгового кредитування “КУБ” – “Країна успішного бізнесу”. Вона покликана забезпечити підприємцям оптимальні умови для розвитку бізнесу і створення нових робочих місць.

Малий і середній бізнес – головна мета Привату. Великі кредити понад 400 млн грн в Приваті не розглядатимуться в принципі. Держкорпорації також не входять до списку пріоритетів для банку.

У 2019 році ПриватБанк планує спрямувати на програми фінансування українського підприємництва не менше 8 млрд грн, адже за підсумками 2018 року найбільш популярною в країні програмою фінансування підприємців залишається «КУБ» (kub.pb.ua: «Країна успішного бізнесу»). На сьогодні через «КУБ» банком профінансовано більше тисячі бізнес-проектів черкаських підприємців. Новими напрямами фінансування в цьому році стали спеціалізовані програми лізингу, «заточені» під малий бізнес.

Черкаська філія ПриватБанку є лідером й у споживчому кредитуванні. Сервіс “Оплата частинами” знають всі. Кожен рік ним користуються 25 тис. мешканців області, які купують товарів у кредит приблизно на 160 млн грн.

Ми започаткували і спеціальну програму кредитування покупки автомобілів Toyota, Nissan, Сitroёn, Peugeot та Renault, яка є насправді дуже вигідною для клієнтів. І саме із ПриватБанком мешканці області можуть реалізовувати мрії про власне житло. Банк гарантує повний юридичний супровід угоди з придбання нерухомості і дотримання всіх законів України під час її укладання. Лише минулого року за допомогою кредитів черкаського ПриватБанку клієнти придбали 83 автомобіля та 54 квартири.

ПриватБанк у регіоні охоплює більше 53 % ринку депозитів, що налічує більше 75 тисяч вкладів, а це 3,7 мільярдів гривень (в еквіваленті), що складає більше половини бюджету Черкаської області. Майже 400 тисяч кредитних карток на Черкащині – це теж ПриватБанк.

ПриватБанк на Черкащині має розгалужену мережу банкоматів та терміналів самообслуговування, у яких клієнти можуть самостійно отримати практично всі основні банківські послуги. Обладнання можна знайти у найвіддаленіших районах та селищах. В області безперебійно працюють 245 банкоматів та 368 терміналів. Невдовзі в нашому місті планується встановлення унікального обладнання – універсальних терміналів, які здійснюють як прийом, так і видачу готівки.

ПриватБанк виконує і важливу соціальну місію – навчає дітей фінансової грамотності. Успішно працює й  благодійний фонд “Допомагати просто!”. Благодійниками фонду є клієнти та співробітники ПриватБанку. Так, минулого року було зібрано 40 мільйонів гривень. Завдяки благодійним внескам фонд надає цільову допомогу онкохворим дітям, воїнам та ветеранам АТО, постраждалим від техногенних та природних аварій.

Проте на досягнутому банкіри не збираються зупинятися. ПриватБанк  й надалі буде сприяти економічному розвитку області, перетворенню її на сучасний інноваційний регіон. Адже головна місія фінустанови звучить як “Економіці – розвиватися, бізнесу – зростати, а приватним клієнтам – здійснювати мрії, надаючи фінансові послуги найвищої якості!”.

25 років — це тільки початок.

Банкіри переконані, що наступні 25 пролетять так само швидко та продуктивно!

Від Author 2

Коментарі закриті.