Відтепер сімейні лікарі Руськополянської ОТГ та села Тубільці Черкаського району зможуть користуватися новими автомобілями і швидше діставатися до хворих. Вчора три нові автівки було передано в амбулаторії цих сіл. Ключі медичним працівникам  вручили  народний депутат від Черкащини Владислав Голуб спільно з представниками районної  влади та меценатами.

Аби придбати автомобілі для своїх медзакладів, сільські владці довгий час шукали спонсорів. На заклик відгукнувся народний депутат Владислав Голуб, який допоміг спрямувати кошти державної субвенції в сумі 600 тисяч гривень з фонду соціально-економічного розвитку на закупівлю двох автомобілів.

Ще одне авто придбав меценат та житель Руськополянської громади Іван Дарієнко. Як запевнив голова Руськополянської ОТГ Олег Гриценко, автомобілі вже від сьогодні будуть їздити до геронимівчан та руськополянців.

– Тепер зможемо без перешкод та швидко  обслуговувати Геронимівку, мікрорайон «Дубина», центр і хутір наших двох сіл»,- зауважив Олег Гриценко та відзначив благодійників подяками. – Така допомога нашій ОТГ –  це суттєва підтримка медицини на селі, зміцнення її матеріально-технічної бази, покращення умов праці сімейних лікарів задля збереження життя і здоров’я жителів територіальної громади.

«Приклад Руськополянської ОТГ доводить, що досягати позитивного результату задля розвитку села та поліпшення якості надання медичних послуг – реально. Для цього потрібне  бажання та прагнення керівників до змін. Я б дуже хотів, щоб таких результатів ми досягали не лише на рівні Руськополянської ОТГ, а й на рівні нашого району, області і, безумовно нашої держави. Переконаний, що ми з вами спільними зусиллями зреалізуємо ще не один проект»,- наголосив Владислав Голуб.

До втілення проекту в життя також долучились і голова Черкаської РДА Анатолій Яріш, голова райради Олексій Собко, головний лікар КНП ”Черкаський районний центр ПМСД” Ганна Пантюхіна, сільські голови.

Такий же автомобіль цього ж дня Владислав Голуб передав і для амбулаторії с. Тубільці.

Від Author 2

Коментарі закриті.