У цьому будинку 108 квартир. Майже всі мешканці перейшли на індивідуальне опалення, на централізованому залишилася лише 31 квартира.
У будинку є лічильник тепла, але він не відрегульований, тож показував завищені цифри, доки люди не звернули на це увагу, інформує “Сміла.ua
Ті жителі будинку, які досі на ЦО, сплачують непомірно високі рахунки за теплопостачання, оплачують опалення у місцях загального користування. У цьому будинку виникло питання щодо обслуговування лічильника тепла та розміру тарифів. Людям важко, тому що централізоване опалення мають якраз пенсіонери та безробітні, які не спроможні перейти на ІО.
Люди у розпачі і не знають, що робити. Голова ОСББ не допомагає, говорить, що це не її повноваження. Куди б жителі не зверталися – їх лише ганяють по кабінетах, немає конкретного вирішення питання.
Секретар міської ради Віктор Федоренко сказав, що жителям вул.Рєпіна треба звернутись до заступника міського голови Олександра Риджанича. Також буде створено комісію з ЖКГ, на яку запросять мешканців вул.Рєпіна, 43.

Від Author 2

Коментарі закриті.