Кілька земельних ділянок на вулиці 14-го Грудня, 8 орендуватиме виробник побутової техніки «Сатурн». Як інформують у міськраді Черкас, за це під час сесії, яка відбулася 31 січня, висловилася більшість присутніх у залі обранців. Нині на цій території вже розміщені потужності підприємства.

Перед початком голосування із проханням підтримати проекти рішення про передачу в оренду землі виступив батьківщинівець Роман Діскант. За його словами, підприємець сплачуватиме до міського бюджету за оренду понад 1 млн грн.

– Насправді в порядку денному ми маємо ще багато подібних питань, де власники збудували той чи інший об’єкт чи придбали його, а от землю їм не передають. Через це вони не можуть повністю використовувати свою власність, – коментує Роман Володимирович. – Як приклад, не зможуть завести інвестиції, бо іноземні компанії не розуміють як це, коли приміщення твоє, а земля – ні.

Нагадаємо, в 2017 році компанія KTD Group розпочала в Черкасах виготовлення побутової техніки (зокрема, електропечей та конвекторних обігрівачів). Нині завод має кілька виробничих майданчиків і планує розширювати свої потужності.

Від Author 2

Коментарі закриті.