Віктор Парамонов звільнився із посади головного лікаря комунального закладу “Черкаський обласний онкологічний диспансер”. Нині він виконує обов’язки керівника установи.

Про це він повідомив у коментарі виданню “18000”.

– Ми вже не медичний бюджетний заклад, онкодиспансер – підприємство. Нині ще триває реорганізація. Незабаром буде оголошено відкритий конкурс на посаду директора. У нашому колишньому бюджетному закладі, а нині – підприємстві, буде працювати два керівника: директор та медичний директор, згідно з медреформою. На конкурс, відповідно до постанови Уряду та наказу МОЗу, який  почав діяти з 1 січня 2019 року, можуть подавати свої кандидатури не лише медики. Якщо ж людина – фахівець у сфері медицини, то він, окрім профільної освіти, повинен мати додатково ще й економічну, юридичну, управлінську, – коментує Віктор Парамонов.

За його словами, конкурс мають оголосити вже найближчим часом. Орієнтовно результати будуть відомі наприкінці лютого. Переможця затвердять на посаду вже депутати обласної ради.

Віктор Парамонов очолює цей медзаклад вже майже 21 рік поспіль. Каже: поки для себе не ухвалив рішення, чи братиме участь у майбутньому конкурсі.

Він зауважує, що зміни у структурі управління тривають вже рік: ліквідували посаду начмеда, за санепідрежим відповідає заступник лікаря із медсестринства тощо. Окрім того, заклад пройшов Європейську сертифікацію лабораторії.

Від Author 2

Коментарі закриті.