Відповідні зміни передбачені рішенням виконавчого комітету, ухваленим 30 січня, з метою поліпшення та якісної роботи із санітарного очищення території міста від твердих побутових відходів.

Як пояснив заступник директора департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Андрій Наумчук, згідно з нововведеннями для мешканців багатоквартирних будинків тариф на вивезення сміття буде дещо зменшений, а для приватного сектора – незначно зросте.

А саме: зараз діючий тариф з вивезення побутових відходів для жителів багатоквартирних будинків – 1,95 гривні на рік за один кубічний метр, а стане – 1,9 гривні за один кубометр. Для приватного сектора: донині було 2,31 грн. за один кубічний метр побутового сміття, а стане – 2,38 грн. за один кубометр на рік.

У перерахунку на місяць: одна особа, яка проживає  у багатоповерхівці, донині сплачувала  18,55 грн. за вивезення побутових відходів. Нині ж буде – на 49 копійок менше.

Тоді як господарі приватного сектора, які раніше платили 23,34 грн. в місяць з однієї особи,  віднині отримуватимуть платіжки на 69 копійок  більше.

Від Author 2

Коментарі закриті.