Депутати Черкаської міської ради проголосували за надання дозволу на розроблення документації із землеустрою релігійній громаді парафії  Покрови Пресвятої Богородиці української Греко-Католицької церкви. Храм будуватимуть на вулиці Одеській, інформує “Про Все“.

– Ця ділянка належала парафії Благовіщення Господнього Римо-Католицької церкви. Вони готові передати цю ділянку нашій церкві без зміни площі та цільового призначення. Я вважаю, що храм прикрашатиме наше місто. Тому сердечно прошу, щоб депутати прийняли це рішення, – розповів отець Юліан.

Депутат Ігор Кіта зауважив, що перед будівництвом храму потрібно провести громадські обговорення із жителями міста, які мешкають поряд із місцем будівництва.

– Позаминулого року цю ділянку передали для будівництва римо-католицького храму. Проте після початку будівельних робіт, зокрема, огородження ділянки парканом виникли конфлікти з мешканцями будинків, які були категорично проти будівництва там храму. У результаті перемовин із міською владою домовилися знайти іншу ділянку в місті, – додав депутат.

Також Ігор Кіта зауважив, що не проти будівництва храму і вважає, що він прикрашатиме архітектуру міста, але спочатку треба домовитися із мешканцями прилеглих будинків.

Отець Юліан зауважив, що під час будівництва храму на Митниці у них були певні нюанси, адже незадоволені люди є завжди, проте священник зауважив, що силою храм будувати не будуть і говоритимуть із мешканцями будинків.

Від Author 2

Коментарі закриті.