Торік 5 об’єднаних територіальних громад Черкащини спрямували близько 1,2 млн грн інфраструктурної субвенції на будівництво та капітальний ремонт спортивних і дитячих майданчиків. Про це повідомляють у Департаменті регіонального розвитку облдержадміністрації.

Завдяки державній підтримці на території населених пунктів Карашинської ОТГ збудували 3 спортивних та 3 дитячих майданчики. Також для спортивної секції будинку культури Моринської ОТГ придбано тренажери. За рахунок інфраструктурної субвенції Стеблівська ОТГ теж придбала тренажери для спортивних закладів загальної середньої освіти.

Крім того, для забезпечення належного рівня відпочинку та всебічного розвитку дітей з дотриманням безпеки їх дозвілля на свіжому повітрі, у Михайлівській та Ротмістрівській ОТГ провели капітальні ремонти дитячих ігрових майданчиків.

У профільному Департаменті відзначають, що громади реалізують інфраструктурні проекти, в залежності від їх потреб, зокрема і ті проекти, які направлені на гармонійний і фізичний розвиток дітей та жителів громад. Це є прикладом того, що держава виконує свої зобов’язання перед об’єднаними територіальними громадами, надаючи їм розвиткові ресурси.

Нагадаємо, ОТГ Черкаської області в 2018 році отримали від держави 46,8 млн грн інфраструктурної субвенції. У її межах реалізували 97 проектів.

Від Author 2

Коментарі закриті.