Роман Дякун – 27-річний селянин із Шабельників Золотоніського району постачатиме рибу – сардинеллу, аргентину й камбалу для Державної кримінально-виконавчої служби. Його фірма “Ес Енд Ей Груп” отримає від українських тюремників 126 з половиною мільйонів гривень. За такі гроші вона зобов’язується доставити ув’язненим 1774 тонни замороженої риби по 71 гривні за кілограм. Про це пише Gazeta.ua.

За даними журналістів заморожена сардинелла в порту Одеси коштує 29 гривень 81 копійку за кілограм. З урахуванням ПДВ і вартості доставки ціна в будь-якому разі має бути меншою.

У сільській раді Шабельників добре знають Романа Дякуна.

“Мама його наша – сільська. А батько із Івано-Франківської області, – розповідає секретар сільської ради Тетяна Тарасюк. – Роман народився на Західній Україні. Коли йому було рік чи два батьки переїхали в Шабельники. Тут він виріс. У селі хлопець не живе – працює в Києві”.

У сільській раді дуже здивовані коштами, яким нібито розпоряджається Роман.

“На крутому джипові він не їздить, це точно. Має старенький “фольксваген”, яким на вихідні приїздить до батьків. Одружений вже років чотири із дівчиною, чиї батьки теж були вихідцями із нашого села. Дітей немає. Батьки його прості люди – батько працював у колгоспі шофером, а мати – на свинофермі. Я не чула про його фінансові успіхи. Раніше Рома ставив людям вікна в Києві”.

За даними системи “YouControl”, раніше засновниками фірми “Ес Енд Ей Груп” були кияни Олександр Ткачук і Сергій Хміль.

Від Author 2

Коментарі закриті.