Тренінг «Запобігання торгівлі людьми» відбувся на базі Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості. У ньому взяли участь 15 пошукачів роботи.  Мета заходу – підвищення обізнаності громадян щодо наслідків нелегальної трудової міграції та способів захисту своїх інтересів за кордоном, інформує Тальнівська районна філія ОЦЗ.

Фахівець з профорієнтації Олена Липкань звернула увагу присутніх на те, що серед найбільш поширених порушень прав людини в сучасному світі є – «торгівля людьми».

Нині, проблема боротьби з торгівлею людьми стала надзвичайно актуальною для нашої держави. Формами прояву цього злочину можуть бути: трудова та сексуальна експлуатація, примусове жебрацтво, втягнення у злочинну діяльність, примусове вилучення органів, проведення дослідів та ін. Саме молодь, діти та безробітні особи є найбільш підходящою категорією для зловмисників.

Для легального перебування за кордоном, наголосила Олена Липкань: «Ви повинні мати дійсний закордонний паспорт, відповідну робочу візу, трудову угоду (контракт) із закордонним роботодавцем та дозвіл на роботу в країні призначення».

Також фахівець ознайомила учасників тренінгу з діючими національними та міжнародними нормативно-правовими документами щодо запобігання та протидії торгівлі людьми.

Наприкінці заходу пошукачі роботи отримали  інформаційні та методичні матеріали, де викладені основні аспекти протидії торгівлі людьми та зазначені контакти державних установ і громадських організацій, що опікуються постраждалими від торгівлі людьми.

Від Author 2

Коментарі закриті.