Сучасний медико-реабілітаційний центр облаштували на Центральному стадіоні в Черкасах. Тут спортсмени зможуть зміцнювати здоров’я та відновлювати свою фізичну форму. Для них доступний широкий спектр послуг, як-то: лазерна й ударно-хвильова терапія, ультразвук, електротерапія, магнітотерапія тощо. Такий кабінет не має аналогів серед подібних в обласному центрі, інформує Черкаська міська рада.

Як розповів директор КП «Центральний стадіон» Юрій Гончаров, облаштували його власними коштами підприємства та з допомогою субвенції з обласного бюджету. На сьогодні в центрі працює кваліфікована медична сестра, яка пройшла необхідне навчання, утім, шукають ще й спортивного лікаря-реабілітолога.

– Аби пройти в нас реабілітацію, потрібна виписка з медичного закладу з діагнозом, – говорить Юрій Гончаров. – Раніше в нас уже був такий кабінет, але в досить маленькому й тісному приміщенні. Тепер же ж ми зможемо приймати значно більшу кількість спортсменів, які потребують реабілітації.

Із роботою нового медико-реабілітаційного центру ознайомився і заступник міського голови Юрій Ботнар, який курує роботу цього комунального підприємства. Він відзначив важливість оздоровчих кабінетів для підготовки професійних спортсменів.

– Ми йдемо до того, аби мати в Черкасах одну з найкращих тренувальних баз й наші спортсмени мали найкращі умови для свого розвитку та професійного зростання, – прокоментував він. – Як відомо, спортсмен, тим більше який змагається на чемпіонатах обласного й національного рівнів, – це не лише тренування. Це ще й якісна та професійна реабілітація. Тож ми й ми надалі розвиватимемо нашу спортивну інфраструктуру: від оновлення інвентарю в залах, будівництва нових арен та до облаштування таких-от реабілітаційних кабінетів.

– Підготовка професійних атлетів без реабілітації неможлива. Так в усьому світі побудована робота зі спортивними клубами, – додав колишній очільник ОДА Юрій Ткаченко, який також взяв участь у відкритті. – Спортивна інфраструктура в Черкасах одна з найкращих в нашій країні. Тож продовжуватимемо рухатися в цьому напрямку.

 

Від Author 2

Коментарі закриті.