«Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман днями заявив, що середня заробітна плата в 2019 році прогнозується на рівні 10,5 тисяч гривень, а мінімальна зарплата в Україні з 1 січня зросла, аж до символічних 4173 грн.
На мою думку, максимально надуті щоки навіть для прем’єра не є гарантією таких «високих» очікувань, принаймні в обласних центрах. Як то кажуть, за «прогнозування» в лоб не б’ють, а перед виборами і пообіцяти не гріх.
Справа в тому, що як і раніше в словах і діях чиновників немає розуміння, що потрібно зробити, аби запустити маховик економіки. Невже, в Уряді думають, що візуалізувавши середню заробітну плату, українці почнуть краще жити. З такими прогнозами, прем’єру мало б бути соромно виходити на люди.
Ми живемо в Європі, і у нас є всі умови для того, аби жити по-європейськи і заробляти по-європейськи у себе на Батьківщині, не виїжджаючи закордон на заробітки. І для цього потрібно не багато, а саме знизити комунальний тягар для громадян, підняти в рази мінімальну заробітну плату, відрегулювати ринок землі та користування нею, створити сприятливі умови для розвитку малого і середнього бізнесу, забезпечити доступне та швидке кредитування під низький відсоток, налагодити роботу ринку праці та ринку професійної освіти, забезпечити і збільшити внутрішній ринок виробництва власних нафтогазових продуктів, що в цілому в рази зменшить навантаження на державу і громадян та дасть можливість зміцнити курс гривні, і нарешті, популяризація українського виробника повинна стати одним із ключових моментів національної ідеї.
Саме такий підхід співпраці держави з громадянами сприятиме зміцненню довіри до провладних інститутів, нівелює нервозність мас, і послужить початком відродження нації, про який всі так мріють».
Євгеній Глєбов, директор Громадської спілки «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій».

Керівник Громадської спілки “Агенція підтримки підприємництва та інвестицій” Євгеній розкритикував популістські заяви уряду щодо підвищення середньої зарплати до рівня 10 тис грн.
Коментарі закриті.