Днями відбулася робоча зустріч директора Черкаського обласного центру зайнятості Григорія Дендемарченка з генеральним директором ТОВ «Світ ласощів» Ігорем Магдалюком та адміністративним директором Золотоніського лікеро-горілчаного заводу «Златогор» Сергієм Давидковим з  метою обговорення перспективних шляхів співпраці обласної служби зайнятості з підприємствами харчової промисловості Черкащини, інформує відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ.

Під час зустрічі між сторонами обговорювалася ситуація на ринку праці Черкащини та співпраця задля вирішення кадрових питань підприємств. У ході розмови Григорій Дендемарченко відзначив, що враховуючи вимоги часу та реальну ситуацію на ринку праці, служба зайнятості провела серйозний процес реформування шляхом передачі основних адміністративно-господарських функцій з базового на обласний рівень. На цей час в області 20 базових центрів зайнятості реорганізовано у відповідні філії та приєднано до Черкаського обласного центру зайнятості; Черкаський, Уманський міські та Смілянський міськрайонний центри зайнятості залишилися юридичними особами. Завдяки цьому розширилися види соціальних послуг для безробітних та роботодавців, запроваджено індивідуальний підхід до потреб кожного відвідувача, як результат – 75 % працівників служби зайнятості займаються винятково наданням послуг, пов’язаних із працевлаштуванням. Також він підкреслив, що в минулому році з’явилася нова форма добору персоналу – рекрутинг, тобто пошук потрібного персоналу на замовлення роботодавців здійснюється не тільки серед безробітних, але й за межами служби зайнятості.

Керівники підприємств Ігор Магдалюк та Сергій Давидков розповіли про свою діяльність, нові проекти та повідомили про потребу в кадрах. На цей час ТОВ «Світ ласощів» входить до групи компаній «Петрус-Кондитер»  і є однєю з найбільших кондитерських фабрик Черкащини, що займається випуском та реалізацією різноманітної солодкої продукції – печива, кексів, бісквітів, цукерок, вафель, вафельних тортів, рулетів. Компанія виробляє та продає солодощі під ТМ «Домашнє Свято» та ТМ «Перепілка». У свою чергу Золотоніський лікеро-горілчаний завод «Златогор» є найстарішим підприємством лікеро-горілчаної промисловості України. За понад сторіччя працівниками розроблено величезний архів рецептур алкогольних напоїв з обов’язковим додаванням настоянок з цілющих трав і використанням унікальної води. На сьогодні завод випускає більше 50 найменувань лікеро-горілчаних виробів.

Протягом минулого року завдяки співпраці служби зайнятості з підприємствами укомплектовано майже 100 вакансій. Зокрема, на цей час на ТОВ «Світ ласощів» є потреба в укомплектуванні 10 вакансій на посади: укладальник-пакувальник, вафельник (кондитерське виробництво) та начальник зміни. Для проведення робіт тимчасового характеру за період двох попередніх років на підприємства було залучено 111 осіб та укладено 6 договорів щодо підвищення кваліфікації на замовлення роботодавців.

Окрему увагу Григорій Дендемарченко звернув на те, що з метою підвищення конкурентоспроможності клієнтів служби та покращення співпраці з роботодавцями введено в дію нові сервіси – використання відеорезюме та он-лайн співбесід з роботодавцями та електронні кабінети шукача роботи і роботодавця, що значно підвищує ефективність самопрезентації, економить час громадян та роботодавців. «Користуючись сервісом «Електронний кабінет роботодавця» клієнт має можливість переглянути актуальність реквізитів свого підприємства, стан укомплектування заявлених вакансій, кількість направлених претендентів на роботу, може здійснити підбір працівників шляхом перегляду резюме. Також роботодавець може в он-лайн режимі подавати звіти про потребу в працівниках. На цей час створено більше 1,5 тисячі електронних кабінетів роботодавця», – підкреслив керівник обласної служби зайнятості.

Під час зустрічі між сторонами також було обговорено перспективи розвитку підприємств та питання попиту і пропозиції робочої сили на ринку праці Черкащини.

«Саме в діалозі із роботодавцями ми зможемо напрацювати дійсно нові аспекти подальшої співпраці, що в результаті допоможе роботодавцю отримати кваліфікованого співробітника, а безробітним – стабільну роботу» – підсумував Григорій Дендемарченко.

Від Author 2

Коментарі закриті.