Працівники державної лісової охорони Канівського району склали найбільше протоколів на браконьєрів. Про це повідомляє «Kanos». Найбільш результативно у боротьбі з браконьєрами спрацювали Канівський – 27 адмінпротоколів, Уманський лісгосп – 15, Лисянський та Чигиринський – по 14 протоколів. Серед виявлених найбільш поширених порушень – відсутність у мисливців документів, полювання в заборонених місцях та в недозволений час.

Загалом за цей період було нараховано та добровільно сплачено штрафів за порушення правил полювання на загальну суму 19822 грн.

За словами Володимира Рибалки, головного спеціаліста сектору мисливського господарства обласного управління, – це є результатом ефективного проведення численних рейдів з охорони державного мисливського фонду. Так, протягом 2018 року по області працівниками лісогосподарських підприємств, з метою виявлення порушників правил полювання, було проведено 665 рейдів.

Загалом, працівниками державної лісової охорони та єгерської служби лісгоспів Черкащини протягом 2018 року було складено 128 протоколів на браконьєрів та порушників правил полювання.

Працівники державної лісової охорони та мисливствознавці надалі посилюватимуть рейдову роботу з охорони державного лісового та мисливського фонду задля ефективної боротьби із браконьєрами.

Від Author 2

Коментарі закриті.